Aktualności

Uczennica z Gubina, najlepsza w wojewódzkim konkursie plastycznym

W środę (6 listopada) Komendant Komisariatu Policji w Gubinie kom. Radosław Sokołowski wręczył nagrodę laureatce wojewódzkiego konkursu plastycznego „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Spośród ponad 70 nadesłanych prac, komisja uznała pracę Agaty Lipińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gubinie za najlepszą. Agacie gratulujemy i cieszymy się z jej sukcesu.

 „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, to tytuł wojewódzkiego konkursu plastycznego skierowany do uczniów szkół podstawowych woj. lubuskiego. Celem konkursu było propagowanie zasad bezpiecznych zachowań wśród dzieci podczas wypoczynku letniego, w szczególności podczas wypoczynku nad wodą. Jedną z uczestniczek konkursu była Agata Lipińska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Gubinie i to właśnie jej pracę, komisja konkursowa uznała jako najlepszą. Z tej okazji w środę (6 listopada) w siedzibie Komisariatu Policji w Gubinie odbyło się uroczyste wręczenie nagrody. W obecności przedstawiciela szkoły oraz dzielnicowej st.asp. Julity Cholewińskiej, słowa uznania i gratulacje złożył Agacie Komendant Komisariatu Policji w Gubinie kom. Radosław Sokołowski. Agacie gratulujemy i cieszymy się z jej sukcesu.

Uczennica otrzymała dyplom oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp., Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp.

 

asp.szt. Justyna Kulka

Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

  • Komendant KP w Gubinie składa gratulacje laureatce konkursu
  • Komendant KP w Gubinie składa gratulacje laureatce konkursu
  • wręczenie nagrody
  • pamiątkowe zdjęcie
  • rozmowa zaproszonych gości z Komendantem
  • dyplom